Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 82

13429.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
13430.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13431.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gellér Katalin: A szecessziós könyvillusztráció Magyarországon (1895-1925). A magyar sokszorosított grafika száz éve I. Miskolc,1997,Miskolci Galéria,176 p. Kiadói ragasztott papírkötés.
13432.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13433.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hidy Péter-Mezei Ottó (szerk.): Jaschik Álmos tervezőiskolája I-II. Budapest, 1980, Népművelési Intézet, 191+111 p + 39 t. Kiadói ragasztott papírkötés.
13434.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
13435.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Album von Wien. Nach Aquarell Gemalden von Franz Und Rudolf Alt. Bécs, É.N. [XIX. század vége], Eduard Hölzels Kunst. Aranyozott, vörös egészvászon mappa.  Hiányos Bécs Album. Csak a címoldal és a egy darab kép van meg. Kilátás a bécsi Belvedere-re. (Ansicht von Wien vom Belvedere aus.) Kromlitográfia.  A mappa foltos, kopott. A címoldal szakadozott./ Album of Wien. It is incomplete. They are only the folder, the front page, and one painting (View of Vienna of Belvedere from.). Chromolitography. The folder, and the front page are little bit damaged. but the painting is okay.
13436.

Album von Wien. Nach Aquarell Gemalden von Franz Und Rudolf Alt. Bécs, É.N. [XIX. század vége], Eduard Hölzel's Kunst. Aranyozott, vörös egészvászon mappa. Hiányos Bécs Album. Csak a címoldal és a egy darab kép van meg. Kilátás a bécsi Belvedere-re. (Ansicht von Wien vom Belvedere aus.) Kromlitográfia. A mappa foltos, kopott. A címoldal szakadozott./ Album of Wien. It is incomplete. They are only the folder, the front page, and one painting (View of Vienna of Belvedere from.). Chromolitography. The folder, and the front page are little bit damaged. but the painting is okay.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Réthei Prikkel Marián: A magyarság táncai. A Magyar Néprajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1924, Studium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13437.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Würtz Ádám huszonöt rajza József Attila születésének 70. évfordulójára. Szerkesztő Sik Csaba. Bp., 1975, Magvető. Kiadói szakadozott papírmappa, 26 oldal. A lapok jó állapotban.
13438.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fodor Gyula: Zenélő Óra. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés, Hincz Gyula rajzaival. Rossz állapotban. A szerző által dedikált.
13439.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Der Triumphzug Kaiser Maximilians I. 1516-1518. I. Miksa császár diadalmenete. Horst Appuhn utószavával. Albrecht Altdorfer, Hans Burgkmair, Albrecht Dürer illusztrációival. Die bibliophilen Taschenbücher. Dortmund, 1979, Harenberg Kommunikation. Kiadói papírkötés. Német nyelven. / Paperbinding, in german language.
13440.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft