Térképek

Tételek száma: 74

cca 1880 Párizs térképe, papír, vászonra kasírozva, francia nyelven, 44x60 cm.
12728.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyarország térképe a trianoni határok feltüntetésével, terv.: Kogutowicz Károly, 1:1500000, melléklet a Révai lexikon Magyarország szócikkéhez, reprint, 46×57 cm
12729.

Magyarország térképe a trianoni határok feltüntetésével, terv.: Kogutowicz Károly, 1:1500000, melléklet a Révai lexikon "Magyarország" szócikkéhez, reprint, 46×57 cm

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1920 A Southend térképe. Bartnetts Southend plan
12730.

cca 1920 A Southend térképe. Bartnett's Southend plan

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
BVG Verfehrs Liniennetz, 1935, Straßenbahn, Omnibus, U-bahn. Berlin, 1935, BVG. Berlin vonalhálózati térképe 1935-ből. 77x57 cm. 1: 5000. A térkép szakadozott. / Line network of Berlin from 1935.
12731.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1915 Kolomea és környéke, 1:200000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, a hajtások mentén apró szakadásokkal, 62,5×43,5 cm
12732.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1959 Nuovissima pianta di Roma, New plan of Rome, térkép, Enrico Verdesi, 99x70cm
12733.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1965 A Fővárosi Autóbuszüzem vonalhálózati térképe, 47x68 cm.
12734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben.
12735.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12736.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1941 Kolozsvár sz. kir. város átnézeti térképe, rajzolta Cseh Gusztáv, melléklet Kapitán István Kolozsvári útmutatójához, hátoldalán utcanévjegyzékkel, 42x59 cm
12737.

cca 1941 Kolozsvár sz. kir. város átnézeti térképe, rajzolta Cseh Gusztáv, melléklet Kapitán István "Kolozsvári útmutatójához", hátoldalán utcanévjegyzékkel, 42x59 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
10
cca 1900 5 db jó állapotú litno nyomat. Térképek, orientalisztika / Litho prints
12738.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1932 Csonka-Magyarország gyümölcstermő területei és borvidéki beosztása, 1:150000, melléklet a Kincses Kalendáriom 36. évfolyamához, 37,5×48 cm
12739.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft