Nyomtatványok

Tételek száma: 292

1883 Francisco Montes Reina Paquiro. (1804-1851) spanyol toreador (torero) posztere, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, sérülésekkel, 54x38 cm./ 1883 Francisco Montes Reina Paquiro. (1804-1851) poster of spanish bullfighter (torero), supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with damages, 54x38 cm.
12827.

1883 Francisco Montes Reina "Paquiro." (1804-1851) spanyol toreador (torero) posztere, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, sérülésekkel, 54x38 cm./ 1883 Francisco Montes Reina "Paquiro." (1804-1851) poster of spanish bullfighter (torero), supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with damages, 54x38 cm.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1883 Féria de Sevilla/ Sevilla-i vásár, 1883-as posztere, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, sérülésekkel, 54x74 cm./ 1883 Féria de Sevilla/ poster of Seville Fair from 1883, supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with damages, 54x74 cm.
12828.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1883 Banderillas de Fuego, az égő banderillák,poszter, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litografia, szakadásokkal, 54x38 cm./ 1883 Banderillas de Fuego, the firing banderillas, poster, supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with tearings, 54x38 cm.
12829.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1884 Luis Mazzantini Y Eguia (1856-1926) spanyol toreador (torero) posztere, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, kisebb szakadással a szélein, 54x38 cm./ 1884 Luis Mazzantini Y Eguia (1856-1926) poster of spanish bullfighter (torero), supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with some tears, 54x38 cm.
12830.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1885 Budapesti Országos Általános Kiállítás, 9 oldalas kihajtható képes litho leporello a főváros nevezetességeivel, több helyen javítva / ragasztva 10.5×13.5 cm
12831.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1886 Budapest, Gerlóczy Károly alpolgármester meghívója a Budavár visszafoglalásának 200. évfordulója alkalmából tartandó istentiszteletre 10×15 cm
12832.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1889 Fodor József: Budapest csatornázása, külön lenyomat a Magyar Mérnök- és Építészegylet közlönye XVIII. kötetéből, 38 p. Borítója javítva
12833.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1890 Joao Roberto (?-?) portugál toreador (toureiro) posztere, A Trincheira folyóirat melléklete, papír, litográfia, kisebb szakadással a szélein, 64x46 cm./ cca 1890 Joao Roberto (?-?) poster of portugues bullfighter (toureiro), supplement of the review of A Trincheira, paper, litography, with some tears, 64x46 cm.
12834.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
cca 1890 José De Sousa Cadete (?-?) portugál toreador (toureiro) posztere, A Trincheira folyóirat melléklete, papír, litográfia, kisebb gyűrődésekkel, 64x46 cm./ cca 1890 José De Sousa Cadete (?-? poster of portuguese bullfighter (toureiro), supplement of the review of A Trincheira, paper, litography, with some creases, 64x46 cm.
12835.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1893 Emlékirat a Milleniumi Országos Kiállítás alkalmára egy maradandó Műcsarnok felépítése tárgyában. Kiadja az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Franklin nyomda, 16 p. 34×21 cm
12836.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1893 José Joaquim Peixinho (Filho) (1853-1893) portugál toreador (toureiro) posztere, A Trincheira folyóirat melléklete, papír, litográfia, szakadással, sérülésekkel, 64x46 cm./ 1893 José Joaqim Peixinho (Filho) (1853-1893) poster of portuguese bullfighter (toureiro), supplement of the review of A Trincheira, paper, litography, with some damages, 64x46 cm.
12837.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
12838.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft