Metszetek

Tételek száma: 24

Bécs 1848. Október 27-28., papír, litográfia, jelzés nélkül, Georg Eckl gyűjteményéből, 12x18 cm. / Vienna 27-28 October 1848. From collection of Georg Eckl, lithography, 12x18 cm.
11012.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19
Kossuth, Messenhauser, Windischgratz, Bem, Jellachich, papír, litográfia, jelzés nélkül, paszpartuban, 13x18 cm.
11013.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
1858 Előkelő magyar pár, jelmez illusztráció, papír, színezett litográfia, paszpartuban, 17x20 cm. / 1858 Aristocratic hungarian couple, costume illustracion, paper, colored lithography, in paspartu, 17x20 cm.
11014.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
B. Bachmann-Hohmann (XIX. sz. második fele) - G. Veith - L. Förster: A nagy barikád a Szent János templom mellett, vadász ezreddel a sorok között, Bem tábornok parancsnoksága alatt, papír, színezett litográfia, jelzett a metszetten, paszpartuban, 27x35 cm./ B. Bachmann-Hohmann (Second part of the 19th century) - G. Veith - L. Förster:The great barricade next to the St. Johns Church in the Hunter line under the command of General Bem, paper, colored litography, signed on the litography, in paspartu, 27x35 cm.
11015.

B. Bachmann-Hohmann (XIX. sz. második fele) - G. Veith - L. Förster: A nagy barikád a Szent János templom mellett, vadász ezreddel a sorok között, Bem tábornok parancsnoksága alatt, papír, színezett litográfia, jelzett a metszetten, paszpartuban, 27x35 cm./ B. Bachmann-Hohmann (Second part of the 19th century) - G. Veith - L. Förster:The great barricade next to the St. John's Church in the Hunter line under the command of General Bem, paper, colored litography, signed on the litography, in paspartu, 27x35 cm.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1854 Barabás Miklós: Magyar politikusok: Szemere Bertalan és mások. Nagyméretű kőnyomat. 41x48 cm
11016.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
25
cca 1773-1779 Buda, Magyar országnak hatalmas és ditsőséges királyainak és első vitézkedő kapitányainak emlékeztető koporsó épülete, Binder János Fülöp rézmetszete, 18x14 cm
11017.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Kolozsvár, új refromátus templom acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11018.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Pest, Városliget acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11019.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vincze jelzéssel: Arcularius, fametszet, merített papír, jelzett, 10x8 cm.
11020.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11021.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1839 Hihetetlen divat. Francia kőnyomatos rajz, humoros grafika. s: Darny. Slightly racist caricature Gavarni style / 1839 French lithographic caricature 31x23 cm
11022.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1839 Lord Farcington francia kőnyomatos rajz, humoros politikai grafika / 1839 French lithographic caricature 31x23 cm
11023.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft