Antal Irén (1903-1999): Őszi táj, akvarell, papír, jelzett, fa keretbe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/276/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Antal-Iren-1903-1999-Oszi-taj-akvarell-papir-jelzett-fa-keretben-49-5C39731-5-cm~II1306131
1306131
10005
276
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Antal Irén (1903-1999): Őszi táj, akvarell, papír, jelzett, fa keretben, 49,5×31,5 cm
: ttg