2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + "Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok
Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + "Distinction for Service of Merit, 2nd Grade" enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched
NMK 788.,789.
5db-os vegyes magyar militária tétel egy tokban, benne ~1970-1980. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - 25 éves a fegyvernemi tisztképzés" Br festett emlékérem (80mm), "Honvédelemért" zománcozott fém jelvény, "Élenjáró hallgató" zománcozott fém jelvény T:2
Ausztrália 2006. "ANZAC Nap, 2006. április 25." fém jelvény, eredeti csomagolásban T:1
Australia 2006. "ANZAC Day, April 25 2006" pin in original packaging C:UNC
Német 3. Birodalom 1938. "Anschluss emlékmedál" ezüstözött Br medál, szalag nélkül. "EIN VOLK - EIN REICH - EIN FÜHRER - 13. März 1938" (32mm) T:2
German Third Reich 1938. "Anschluss Commemorative Medal" silver plated Br medallion, without ribbon. "EIN VOLK - EIN REICH - EIN FÜHRER - 13. März 1938" (32mm) C:XF