Militária

Tételek száma: 34

2002. Szolgálati Érdemjel arany fokozata zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok Hungary 2002. Distinction for Service of Merit, 1st Grade enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + Distinction for Service of Merit, 2nd Grade enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched NMK 788.,789.
30918.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
3db-os kitüntetés tétel: 1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1964. Munkásőr Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel eredeti dísztokban + ~1970. Munkásőr zománcozott jelvény T:1,2,2-
30919.

3db-os kitüntetés tétel: 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1964. "Munkásőr" Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel eredeti dísztokban + ~1970. "Munkásőr" zománcozott jelvény T:1,2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Modern zománcozott vitézi jelvény nyakkendőcsipeszen (jelvény 11x17mm) T:2
30920.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
DN Fém tüzérségi jelvény (31x66mm) T:2-
30921.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3db-os magyar militária emlékérem tétel, közte ~1970. Magasabb Egység Bajnokság - 4x800 M-es Fegyv. Futás Br emlékérem (70mm), 1977. Hadsereg Bajnok zománcozott fém jelvény díjplakettben MN. Lőbajnokság 1977. I. (90x104mm), mindhárom tokban T:2
30922.

3db-os magyar militária emlékérem tétel, közte ~1970. "Magasabb Egység Bajnokság - 4x800 M-es Fegyv. Futás" Br emlékérem (70mm), 1977. "Hadsereg Bajnok" zománcozott fém jelvény díjplakettben "MN. Lőbajnokság 1977. I." (90x104mm), mindhárom tokban T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5db-os vegyes magyar militária tétel egy tokban, benne ~1970-1980. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - 25 éves a fegyvernemi tisztképzés Br festett emlékérem (80mm), Honvédelemért zománcozott fém jelvény, Élenjáró hallgató zománcozott fém jelvény T:2
30923.

5db-os vegyes magyar militária tétel egy tokban, benne ~1970-1980. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - 25 éves a fegyvernemi tisztképzés" Br festett emlékérem (80mm), "Honvédelemért" zománcozott fém jelvény, "Élenjáró hallgató" zománcozott fém jelvény T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ausztrália 2006. ANZAC Nap, 2006. április 25. fém jelvény, eredeti csomagolásban T:1 Australia 2006. ANZAC Day, April 25 2006 pin in original packaging C:UNC
30924.

Ausztrália 2006. "ANZAC Nap, 2006. április 25." fém jelvény, eredeti csomagolásban T:1 Australia 2006. "ANZAC Day, April 25 2006" pin in original packaging C:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német 3. Birodalom 1938. Anschluss emlékmedál ezüstözött Br medál, szalag nélkül. EIN VOLK - EIN REICH - EIN FÜHRER - 13. März 1938 (32mm) T:2 German Third Reich 1938. Anschluss Commemorative Medal silver plated Br medallion, without ribbon. EIN VOLK - EIN REICH - EIN FÜHRER - 13. März 1938 (32mm) C:XF
30925.

Német 3. Birodalom 1938. "Anschluss emlékmedál" ezüstözött Br medál, szalag nélkül. "EIN VOLK - EIN REICH - EIN FÜHRER - 13. März 1938" (32mm) T:2 German Third Reich 1938. "Anschluss Commemorative Medal" silver plated Br medallion, without ribbon. "EIN VOLK - EIN REICH - EIN FÜHRER - 13. März 1938" (32mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Románia ~1914-1918. I. világháborús dögcédula T:2 Romania ~1914-1918. World War I dog tag C:XF
30926.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ukrajna DN Vörös Gárda Zászló - Dnyipropetrovszki kapcsolat aranyozott, zománcozott fém jelvény, csavaros hátlappal T:2 Ukraine ND Red Guard Banner - Dnepropetrovsk connection gilt, enamelled badge, screw back C:XF
30927.

Ukrajna DN "Vörös Gárda Zászló - Dnyipropetrovszki kapcsolat" aranyozott, zománcozott fém jelvény, csavaros hátlappal T:2 Ukraine ND "Red Guard Banner - Dnepropetrovsk connection" gilt, enamelled badge, screw back C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft