Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 35

Amerikai Egyesült Államok 1982. George Washington fém emlékérem + 1984. Abraham Lincoln fém emlékérem + 1988. Kennedy fém emlékérem T:2 apró ph. USA 1982. George Washington commemorative medal + 1984. Abraham Lincoln commemorative medal + 1988. Kennedy commemorative medal C:XF small edge error
30854.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN Tudományos Kiválóság - Egyetemközi Atlétikai Részvétel - Minnesotai Egyetem aranyozott fém emlékérem (62mm) + DN George Washington az USA első elnöke 1789-1797 Al emlékérem (29mm) T:1-,2 ph. USA ND Academic Excellence - Intercollegiate Athletic Participation . Regents of the University of Minnesota gold plated commemorative medal (62mm) + ND George Washington 1st President , USA 1789-1797 Al commemorative medal (29mm) C:AU,XF edge error
30855.

Amerikai Egyesült Államok DN "Tudományos Kiválóság - Egyetemközi Atlétikai Részvétel - Minnesotai Egyetem" aranyozott fém emlékérem (62mm) + DN "George Washington az USA első elnöke 1789-1797" Al emlékérem (29mm) T:1-,2 ph. USA ND "Academic Excellence - Intercollegiate Athletic Participation . Regents of the University of Minnesota" gold plated commemorative medal (62mm) + ND "George Washington 1st President , USA 1789-1797" Al commemorative medal (29mm) C:AU,XF edge error

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ausztria 1813. I. Ferenc osztrák császár és I. Sándor orosz cár / A szövetségesek döntő csatája Lipcsénél német nyelvű Br emlékérem. Szign.: Steiner (33mm) T:3 ü., ly. Austria 1813. Franz I Emperor of Austria and Alexander I Emperor of Russia / Decisive battle of the Allied at Leipzig German language Br commemorative medal. Sign.: Steiner (33mm) C:F ding, hole
30856.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ausztria / Bécs 1835. I. Ferdinánd koronázása Br emlékérem. FERDINANDVS. I. AVSTRIAE. IMPERATOR. - J. D. BOEHM F. / AVSTRIA. PRAESTAT. FIDEM. XIV. JVNII. MDCCCXXXV - RECTA. TVERI. Szign.: Josef Daniel Boehm (46mm) T:2 ph., lyuktömött Austria / Vienna 1835. Coronation of Ferdinand I Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (46mm) C:XF edge error, plugged hole
30857.

Ausztria / Bécs 1835. "I. Ferdinánd koronázása" Br emlékérem. "FERDINANDVS. I. AVSTRIAE. IMPERATOR. - J. D. BOEHM F. / AVSTRIA. PRAESTAT. FIDEM. XIV. JVNII. MDCCCXXXV - RECTA. TVERI." Szign.: Josef Daniel Boehm (46mm) T:2 ph., lyuktömött Austria / Vienna 1835. "Coronation of Ferdinand I" Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (46mm) C:XF edge error, plugged hole

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria 1858. Erzsébet Ausztria császárnéja / Rudolf Ferenc Károly József német nyelvű cink emlékérem. Szign.: W.S.F. (30mm) T:2 patina Ausztria 1858. Elisabeth Kasierin v. Österreich / Rudolph Franz Karl Joseph German language Zn commemorative medallion. Sign.: W.S.F. (30mm) C:XF patina
30858.

Ausztria 1858. "Erzsébet Ausztria császárnéja / Rudolf Ferenc Károly József" német nyelvű cink emlékérem. Szign.: W.S.F. (30mm) T:2 patina Ausztria 1858. "Elisabeth Kasierin v. Österreich / Rudolph Franz Karl Joseph" German language Zn commemorative medallion. Sign.: W.S.F. (30mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ausztria ~1914-1918. Bécsi Kereskedelmi Bank 7. osztrák háború kölcsön német nyelvű hadifém emlékérem. Szign.: M. Six (66mm) T:2 Austria ~1914-1918. Wiener Kommerzial-Bank Siebente Österre. Kriegsanleihe German language war metal commemorative medal. Sign.: M. Six (66mm) C:XF
30859.

Ausztria ~1914-1918. "Bécsi Kereskedelmi Bank 7. osztrák háború kölcsön " német nyelvű hadifém emlékérem. Szign.: M. Six (66mm) T:2 Austria ~1914-1918. "Wiener Kommerzial-Bank Siebente Österre. Kriegsanleihe" German language war metal commemorative medal. Sign.: M. Six (66mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ausztria 1983. 25 éves a Wiener Stadthalle jelzett Ag emlékérem (24,85g/0.900/37mm) T:2(PP) Austria 1983. 25th Anniversary of the Wiener Stadthalle marked Ag commemorative medal (24,85g/0.900/37mm) C:XF(PP)
30860.

Ausztria 1983. "25 éves a Wiener Stadthalle" jelzett Ag emlékérem (24,85g/0.900/37mm) T:2(PP) Austria 1983. "25th Anniversary of the Wiener Stadthalle" marked Ag commemorative medal (24,85g/0.900/37mm) C:XF(PP)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csehszlovákia 1979. Besztercbánya - Szimpózium 1979. szeptember 19-21. Br plakett eredeti díszdobozban. Szign.: TB. T:2 Czechoslovakia 1979. Banská Stiavnica Sympózium 19-21. IX. 1979. / K.T. Delius Úvod do bancíkeho umneia r. 1773 Br plaque in original case. Sign.: TB. C:XF
30861.

Csehszlovákia 1979. "Besztercbánya - Szimpózium 1979. szeptember 19-21." Br plakett eredeti díszdobozban. Szign.: TB. T:2 Czechoslovakia 1979. "Banská Stiavnica Sympózium 19-21. IX. 1979. / K.T. Delius Úvod do bancíkeho umneia r. 1773" Br plaque in original case. Sign.: TB. C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Franciaország 1878. Nemzetközi Világkiállítás 1878 - Párizs Br emlékérem, hátoldalon csavaros rögzítővel. Szign.: Chaplain (68mm) T:2 ph. France 1878. Exposition Universelle Internationale de 1878 - Paris Br commemorative medal, with screw mounting on backside. Sign.: Chaplain (68mm) C:XF edge error
30862.

Franciaország 1878. "Nemzetközi Világkiállítás 1878 - Párizs" Br emlékérem, hátoldalon csavaros rögzítővel. Szign.: Chaplain (68mm) T:2 ph. France 1878. "Exposition Universelle Internationale de 1878 - Paris" Br commemorative medal, with screw mounting on backside. Sign.: Chaplain (68mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Franciaország DN A Francia Külügyminisztérium futára ezüstözött fém plakett, Első Császárság idején használt plakett modern utánverete, bársony tokban rögzítve (a plakett 54x69mm, a tok 121x122mm) T:1  France ND Courier du Cabinet de France Relation Exterieur silver plated plaque, modern restrike of the plaques used during First Empire, fixed in velvet case (the plaque 54x69mm, the cas 121x122mm) C:UNC
30863.

Franciaország DN "A Francia Külügyminisztérium futára" ezüstözött fém plakett, Első Császárság idején használt plakett modern utánverete, bársony tokban rögzítve (a plakett 54x69mm, a tok 121x122mm) T:1 France ND "Courier du Cabinet de France Relation Exterieur" silver plated plaque, modern restrike of the plaques used during First Empire, fixed in velvet case (the plaque 54x69mm, the cas 121x122mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franciaország DN XI. Lajos ón fémpénz emlékveret, Le Tresor Des Rois de Frace - Collection BP sorozat 14. számú darabja (21mm) T:2 France ND Louis XI pewter coin commemorative strike, no. 14 of the Le Tresor Des Rois de Frace - Collection BP series (21mm) C:XF
30864.

Franciaország DN "XI. Lajos" ón fémpénz emlékveret, "Le Tresor Des Rois de Frace - Collection BP" sorozat 14. számú darabja (21mm) T:2 France ND "Louis XI" pewter coin commemorative strike, no. 14 of the "Le Tresor Des Rois de Frace - Collection BP" series (21mm) C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
30865.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft