Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 132

Nagy Márton: Szűcsipari szakkönyv. Debrecen, 1942, Tiszántúli Könyv- és Lapkiadó Rt. Részben elváló, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13325.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Fekete Zoltán (szerk.): Erdőmérnöki segédtáblák. Sopron, 1926, Rábaközi Nyomda és Lapkiadóvállalat, 331 p. Kiadói félvászon kötés.
13326.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. Kiadói picit kopott, foltos aranyozott egészvászon kötés.
13327.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gyökér István, dr. Kubinszky Mihály: Képek a régi magyar vasutakról és vonatokról. Pictures of Old Hungarian Railways and Trains. Bilder von alten ungarischen Eisenbahnen und Zügen. Vasúthistória Könyvek. Budapest, 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 159 p. Kiadói papírkötés.
13328.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jakus Kálmán, Király Dezső: Téli tréning és svédtorna. Kézikönyv. Budapest, szerzői kiadás, 147 p. + 2 t. Papírkötés, 190 ábrával, jó állapotban, számos magyar sportszer-reklámmal
13329.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Faller Jenő: Jó szerencsét!. Események, képek a bányászat múltjából. Budapest, 1975, Műszaki Könyvkiadó, 169 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Megjelent a 25. magyar Bányász-nap emlékezetére, a Magyar Szénbányászati Tröszt patronálásában.
13330.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13331.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. VI. Stuttgart, é.n., Franckhsche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
13332.

Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. VI. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. V. Stuttgart, é.n., Franckhsche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
13333.

Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. V. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. II. Stuttgart, 1922, Franckhsche Verlagshandlung, 4+208 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
13334.

Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. II. Stuttgart, 1922, Franckh'sche Verlagshandlung, 4+208 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Perl Sándor: A textilipar. III. kötet. A fonalak szövése, előkészítése, kötéstan, szövés. 312 ábrával. Műszaki Könyvtár. Budapest, é.n., Népszava. Kiadói papírkötésben.
13335.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Károly Imre: Vasút- modellezés. Budapest, 1986, Móra Ferenc könyvkiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben
13336.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft