2 db könyv-Ticsénszky Marianna: Virág a házban és a ház körül. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó; di Gleria Edit és Tusnádi Csaba: A gerbera termesztése. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon és kartonált kötés, kissé piszkos állapotban.
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.
Husz Béla: A beteg növény és gyógyítása. Bp., 1941, KMENy. VIII+343 p. 33 táblával 66 szövegképpel. Kiadói félvászonkötésben, illusztrált papír védőborítóval.