https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 27

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Wu Ching-Tzu: The scholars. Peking, 1957, Foreign Languages Press. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
13501.

Wu Ching-Tzu: The scholars. Peking, 1957, Foreign Languages Press. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Hirth, Friedrich, Ph.D.: The ancient history of China. New York, 1908, The Columbia University Press. Kiadói egészvászon kötésben
13502.

Hirth, Friedrich, Ph.D.: The ancient history of China. New York, 1908, The Columbia University Press. Kiadói egészvászon kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Lo Ta-Kang: Le miroir antique. Neuchatel, é.n., A La Baconniére. Kiadói karton kötésben
13503.

Lo Ta-Kang: Le miroir antique. Neuchatel, é.n., A La Baconniére. Kiadói karton kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Selected plays of Kuan Han-Ching. Peking, 1958, Foreign Languages Press. Kiadói félvászon kötésben fedőborítóval
13504.

Selected plays of Kuan Han-Ching. Peking, 1958, Foreign Languages Press. Kiadói félvászon kötésben fedőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Semjonow, Juri: Die Eroberung Sibiriens. Mit 40 Tafeln und 8 Karten. Berlin, 1937, Ullstein. Kiadói egsézvászon kötésben
13505.

Semjonow, Juri: Die Eroberung Sibiriens. Mit 40 Tafeln und 8 Karten. Berlin, 1937, Ullstein. Kiadói egsézvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Gerhard Pommeranz-Liedtke: Chinesisches Kunstschaften. Berlin, 1954, Henschelverlag. Kiadói egsézvászon kötésben
13506.

Gerhard Pommeranz-Liedtke: Chinesisches Kunstschaften. Berlin, 1954, Henschelverlag. Kiadói egsézvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Becker-Endemann, Gustav: Geistesleben im Dritten Reich. Keine Religions-philosophie. Hamburg, 1933, Hans Christians Druckerei und Verlag. Papírkötésben, jó állapotban.
13507.

Becker-Endemann, Gustav: Geistesleben im Dritten Reich. Keine Religions-philosophie. Hamburg, 1933, Hans Christians Druckerei und Verlag. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils dUlysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
13508.

Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils d'Ulysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Eugénie Foa: Les Petits artistes peintres et musiciens, contes historiques dédiés a la jeunesse, contenant Guido, Marietta Tintorella, Van Dyck, Callot, Salvator Rosa, Sébastien Gomes, J.B. Lulli, Boieldieu. Paris, é.n., Amédée Bédelet. Színes metszetekkel. A lapok egy része foltos. Illusztrált kiadói karton kötésben.
13509.

Eugénie Foa: Les Petits artistes peintres et musiciens, contes historiques dédiés a la jeunesse, contenant Guido, Marietta Tintorella, Van Dyck, Callot, Salvator Rosa, Sébastien Gomes, J.B. Lulli, Boieldieu. Paris, é.n., Amédée Bédelet. Színes metszetekkel. A lapok egy része foltos. Illusztrált kiadói karton kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Klassische Cabinets-Bibliothek oder Sammlung auserlesener Werke der deutschen und fremd-literatur, Wien, 1826, keménypapír kötés, 162+153+205+212 p. Állapot: Közepes. A borítója szakadt, kopott, és rajta tintával írás, de maga a könyv jó állapotban van.
13510.

Klassische Cabinets-Bibliothek oder Sammlung auserlesener Werke der deutschen und fremd-literatur, Wien, 1826, keménypapír kötés, 162+153+205+212 p. Állapot: Közepes. A borítója szakadt, kopott, és rajta tintával írás, de maga a könyv jó állapotban van.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Hegedűs Izidor: Francia nyelv-, olvasó- és gyakorlókönyv szemléltető alapon. Bp., 1907, Hornyánszky V. cs. és kir. udvari könyvnyomda. Első rész. Kiadói vászonkötés. Az első és hátsó borító belsején ceruzarajzokkal.
13511.

Dr. Hegedűs Izidor: Francia nyelv-, olvasó- és gyakorlókönyv szemléltető alapon. Bp., 1907, Hornyánszky V. cs. és kir. udvari könyvnyomda. Első rész. Kiadói vászonkötés. Az első és hátsó borító belsején ceruzarajzokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ady: Zu Gottes Linker Hand. Ausgewahlt gedichte. Budapest, R. Gergely. A borítója hiányzik, de a gerince egyben van. 109 p. Felvágatlan példány! Megviselt állapotban!
13512.

Ady: Zu Gottes Linker Hand. Ausgewahlt gedichte. Budapest, R. Gergely. A borítója hiányzik, de a gerince egyben van. 109 p. Felvágatlan példány! Megviselt állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz