Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 89

Belitska-Scholtz Hedvig: Jankovics Miklós, a gyűjtő és mecénás (1772-1846). Művészettörténeti Füzetek 17. Budapest, 1985, Akadémiai kiadó, 304 p. + 108 t. Kiadói papírkötés.
13207.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Boér Ferenc (1940-) kiállítása a Balatoni Múzeumban. Keszthely, 1978, Balatoni Múzeum, 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva. A művész dedikációjával.
13208.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kállai Ernő: Vajda Lajos (1908-1941) Festőművész Emlékkiállítása. Budapest, é.n. (1943), Alkotás Művészház, 14 p. Kiadói tűzött papírkötésben. Nyolc fekete-fehér képpel illusztrálva. Vajda Lajos emlékkiállításának katalógusa, amelyet 1943-ban, két évvel a halála után rendeztek.
13209.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
Kállai Ernő: Paizs Goebel Jenő (1896-1944) Gyűjteményes Kiállítása. Budapest, é.n. (1943), Alkotás Művészház, 10 p. Kiadói picit szakadt tűzött papírkötésben. Paizs-Goebel Jenőnek, a modern festészet jeles képviselőjének kiállítási katalógusa, amelyet az Alkotás Művészházban rendeztek a halála előtti évben, 1943-ban.
13210.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Művészeti Pantheon. Barabás Miklós, Ferenczy Károly, Madarász Viktor, Pheidias. Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt.  Petrovics Elek: Ferenczy Károly. Budapest, é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Lyka Károly: Madarász Viktor élete és művei. Budapest, én. Pantheon Irodalmi Intézet Rt.  Hekler Antal: Pheidias Művészete. Budapest, 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt.  Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés.
13211.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13212.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Kállai Ernő: Cézanne és a XX. század konstruktív művészete. Bp., 1944, Anonymus. 146 p. 64 egészoldalas képpel. Színes, kiadói papírborítóban.
13213.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13214.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Paul Gsell: Rodin beszélgetései a művészetről. Fordította Farkas Zoltán. Kultura és Tudomány. Budapest, 1917, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötésben.
13215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Schultz Alvin: Bevezetés a művészetbe. Átdolgozta dr. Lázár Béla. Bp., 1922, Pantheon. Sok fényképpel illusztrált. Kiadói kopottas félvászon kötésben.
13216.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lyka Károly: A képírás ujabb irányai. Budapest, 1906, Singer és Wolfner, 165 p. Kiadói egészvászon kötés.
13217.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Robert Rey: Gauguin. 40 műmelléklettel. Budapest, é.n., Révai Testvérek. Kiadói papír kötésben
13218.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft