Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 374

Tamási Áron 4db-os tétel: Ábel a rengetegben, Ábel Amerikában, Ábel az országban  és Rügyek és reménység. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói hallina kötésben
13600.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Somlyó Zoltán: Nyitott könyv. Békéscsaba, 1920, Tevan, 84 p. Kiadói fűzött papírkötés, első kiadás, borítója kissé megviselt állapotban
13601.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vajda Péter: Dalhon szemelvények. Kiadta és bevezetéssel ellátta: Dr. Nemes Béla. Gyoma, 1906, Kner Izidor. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13602.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szokolay Zoltán: Az élő hal. Bp., 1982, Eötvös Könyvek. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13603.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hamisgyöngyök, melyeket egy lány kedvéért akasztott magára egy fiú. Kakuk Andor versei. Bp., 1941, Attila-Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé foltos állapotban.
13604.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13605.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Surányi Miklós műveinek emlékkiadása. 1-15. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Díszes, aranyozott gerincű félvászon kötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
13606.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Karinthy Frigyes: Capillária. Gulliver hatodik útja. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, 226 p. Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. (1700/770) A kötése picit sérült.
13607.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tompay István: A népért. Békéscsaba, 1929, Szerzői kiadás, 80 p. Kiadói papírkötés. A címlapon ex libris bejegyzéssel. Foltos.
13608.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Moliére: Don Juan. Fordította: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 149 p. Kiadói egészvászon kötés. Kétnyelvű, francia, magyar.
13609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Márai Sándor: Féltékenyek I-II. Budapest, 1943, Révai Kiadás. Kiadói félvászon kötés. A kötése sérült.
13610.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Budapest, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű picit kopott félbőr kötés. Az utolsó lapon és a hátulsó előzéklap ceruzás bejegyzéssel.
13611.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft