Nyomtatványok

Tételek száma: 365

1934 Meghívó a Detektív Atlétikai Club ünnepi vacsorájára, melyet a női tőrvívás Európa-bajnoka és a a bajnoki csapat tiszteletére rendeznek
12764.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1934 Haltenberger Mihály: Czirbusz Géza és a Magyar Geografia. pp.:13, 24x16cm
12765.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1934 A Pestszentlőrinci Ereklyés Országzászló Bizottság meghívója az ereklyés országzászló avatására, nagyméretű plakát, hajtott, 62x47 cm
12766.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13
cca 1934 Háztartási számadó naptár az 19... évre. Naplójellegü beirókönyv. A beosztásos gazdálkodás és pénzügyi áttekintés gyakorlati eszköze. Szerkeszti: Oeconomus. Budapest, én., A rend könyvei. Kiadói szakadozott papírkötésben.
12767.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12768.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1934 A III. birodalom emberei Arcképcsarnok német politikusok, náci vezérek képével, életrajzával. Cigarettakép gyűjtemény kb 300 kép, kompletten, de néhány kép sérült / Collection of German cigarette pictures of nazi leaders in album alltogether 300 images. Some of them are damaged
12769.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1934 Balatonújhely üdülőtelep szabadalmaztatott új rendszerű parcellázásának ismertetése. Siófok közvetlen folytatása. 40p. Sok képpel. Litografált borítóval. 22x15 cm
12770.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1934-1938 A hódmezővásárhelyi református leánygimnázium 3 db értesítője, érdekes írásokkal, papírkötésben, jó állapotban
12771.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
10
cca 1935 Turistasággal kapcsolatos kisnyomtatványok: Magyar Turista Szövetség meghívó levelezőlapjai
12772.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1935 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. XLVII. évfolyam. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. Sok képpel. Budapest, Élet Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Térképmellékletet nélkül.
12773.

1935 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. XLVII. évfolyam. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Térképmellékletet nélkül.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1935-1942 3 db vallási témájú könyv + 17 db régi vegyes méretű szentkép 3×5 cm - 8×12 cm
12774.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1935-1945 Hennefeld jégszekrények és elektromos hűtőkészülékek prospektusa, 2 db + Fridrich Géza Jégszekrénykészítő Üzemének képekkel illusztrált szórólapja, összesen 3 db
12775.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft