Nyomtatványok

Tételek száma: 365

cca 1930 Salem Gold Film Bilder. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, széo állapotban /  cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete
12740.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1930-1938 3 db. Zászlónk c. katolikus diáklap, Márton L. szignós címlapgrafikákkal, változó állapotban.
12741.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1930 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peiteler Gyula. XLII. évfolyam. Sok képpel. Budapest, Élet Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 11 szám félvászon kötésben egybekötve. Térkép nélkül.
12742.

1930 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peiteler Gyula. XLII. évfolyam. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 11 szám félvászon kötésben egybekötve. Térkép nélkül.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1930-1940 Női ruhákat ábrázoló divatrajzok nyomatai, 9 db, 41x30 cm
12743.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1930-1940 A.W. Faber Castell német nyelvű prospektus, boríték és magyar nyelvű szórólap, 3 db / cca 1930-1940 A.W. Faber Castell prospectus
12744.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1931 Der Bergsteiger Monatschrift für Bergsteigen Wandern und Skilaufen. Kiadói egészvászon kötésben.
12745.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1931 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLIII. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1931, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
12746.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1931 A Természettudományi közlöny 17 db száma az 1930-as évekből
12747.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1931 Rádióélet I. III. évfolyam, fél évfolyam, 1-26 szám. Átkötött kopottas, sérült gerincű félvászon kötés. 1256 p. A lapokon néhol szakadásokkal, és néhol kivágásokkal.
12748.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1931 Az 1931. Évi Őszi Tárlat Tárgymutatója. Budapest, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban.
12749.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1931 Bp., Rózsadomb házépítési programot ismertető prospektus
12750.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1931 Meghívó a Gróf Bethlen István, Gróf Teleki Pál és Ugron Gábor fővédnöksége alatt álló Székely-estélyre
12751.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft