cca 1930 Kerny István (1879-1963): Szentesi szélmalom az orosházi orsz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/275/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Foto~200267/cca-1930-Kerny-Istvan-1879-1963-Szentesi-szelmalom-az-oroshazi-orszagut-menten-Vintage-fot~II781976
781976
11823
275
4800
Photo
Leírás: cca 1930 Kerny István (1879-1963): Szentesi szélmalom az orosházi országút mentén. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, feliratozott, 22x17cm
: vörös_iván