Forelgn sörös korsó, kerámia, jelzett, kopottas, 17cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/274/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Keramiak~6/Forelgn-soros-korso-keramia-jelzett-kopottas-17cm~II1397991
1397991
11070
274
Art-ceramics
Leírás: Forelgn sörös korsó, kerámia, jelzett, kopottas, 17cm
: ttg