cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) pecséttel jelzett vintage fotóművész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/274/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Foto~19/cca-1934-Kinszki-Imre-1901-1945-pecsettel-jelzett-vintage-fotomuveszeti-alkotasa-16x11-5-cm~II1395975
1395975
12036
274
170000
Photo
Kikiáltási ár:
170 000 Ft 459,46 EUR , 500,00 USD
Leírás: cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása, 16x11,5 cm
: ekb