Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 96

Nitrai fejfák. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp, (Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 45 p.+ 9 t. A borítót és a címoldalt Massányi Ödön készítette. Kiadói papírkötés. A borító és a lapok foltosak. A kötése sérült, pár lap szakadt. Ritka!
13178.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nitra Arany Könyve. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp,(Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 62+23 p. Kiadói papírkötés. A borítót Massányi Ödön, A címlapot Slamka Lajos készítette. A borítója foltos, szakadt. A lapok ázottak. Ritka!
13179.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nitra Lelke. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp, (Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 48 p.+20 t. A borítót Slamka Lajos, a címoldalt Massányi Ödön készítette. Kiadói papírkötés. A borító és a lapok foltosak. Ritka!
13180.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság, 8+568 p.+15 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek.  A kiadói borító kopott, foltos. A lapok foltosak és pár lapon ceruzás jegyzet. Az előszó előtti lap és a hátsó védőlap kiszakadt, és Körmöczbánya térképe kijár, de maga a szöveg teljes. Volt könyvtári példány!
13181.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-VI. kötet. Gazdag képanyaggal. Kiadói egységes egészvászon sorozat kötés. 6 színes térkép melléklettel. Picit kopott, a VI. kötetből a Magyarország térkép hiányzik. Ezt leszámítva jó állapotban.
13182.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13183.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13184.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13185.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Fordította Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, 1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 404 p.+1 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A borító picit kopott, foltos, de alapvetően jó állapotban.
13186.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
K. Leden: Kjuvatin jégmezői. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: Mihalik László. Budapest , é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 244 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borítója kopottas, foltos.
13187.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. köt. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. Picit kopott, foltos, de ezt leszámítva jó állapotban.
13188.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13189.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft