Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 79
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1392899
10525
273
Ex libris - small-graphics
6 db jelzés nélküli ex libris 1394421
10526
273
Ex libris - small-graphics
3 db ex libris (Gergely Sándor ill. Divéky József), fametszet ill. klisé, papír, jelzettek a metszeten/klisén, különböző méretben 1394454
10527
273
Ex libris - small-graphics
4 db kisgrafika (ebből 3 db König Róbert), fametszet, papír, jelzettek, különböző méretben 1394458
10528
273
Ex libris - small-graphics
2 db kisgrafika (König Róbert, Menyhárt József), linó, ill. fametszet, papír, jelzettek (az egyik csak a metszeten), különböző méretben 1368047
10529
273
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris B.Héroux. Klisé, papír, 16×11 cm 1394024
10530
273
Ex libris - small-graphics
Szőlő és bor az ex libriseken. Budapest, 1983, Mezőgazdasági Múzeum. Számozott (500/402) példány. Kiadói műbőr kötés. 1396155
10531
273
Ex libris - small-graphics
Josef Váchal(1884-1969): Jarolav Cerveny ex libris. Színes fametszet, papír, jelzés nélkül, 10x9,5 cm 1396138
10532
273
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Nemzetközi ex libris kongresszus. Rézkarc, papír. jelzett, 12x8 cm 1396197
10533
273
Ex libris - small-graphics
Christian W. Bauditz(1936-?): Vagn Clemmensen ex libris. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 10x10 cm 1396185
10534
273
Ex libris - small-graphics
Herbert Ott(1915-?): Paula Holl ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12x9 cm 1396176
10535
273
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (?-1980): Réthy István 60. Rézkarc, papír, jelzett, 10×6,5 cm 1396167
10536
273
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: More Rask ex libris. Klisé, papír, 12x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft