Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 79
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1394427
10513
273
Ex libris - small-graphics
Jeszenszky Gyula (?-?): 2 db, újság számára készült kisgrafika, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, feliratozva, különböző méretben 1375069
10514
273
Ex libris - small-graphics
Jan Konůpek (1883-1950): Ex libris Frant. Schmidta, Klisé, papír, jelzett a klisén, 15×10 cm 1375016
10515
273
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Irredenta ex libris, fametszet, papír, jelzés a dúcon, 12×7 cm 1393020
10516
273
Ex libris - small-graphics
Olmedo Mezzoli (1908-1982): Ex Libris Lustig István. Rézkarc, papír, jelzett, 14×9 cm 1374963
10517
273
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (?-1980): Réthy István 60. Rézkarc, papír, jelzett, 10×6,5 cm 1378231
10518
273
Ex libris - small-graphics
Hans Ranzoni Jr. (1896-1991):Rudolf Lauterbach, két oldalas alkalmi grafika, rézkarc, papír, 8×6 ill. 8×5,5 cm 1395218
10519
273
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Merengő lány. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10,5×8 cm 1378184
10520
273
Ex libris - small-graphics
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Ex libris Leila S. de Vasconcellos, erotikus ex libris, fametszet, papír, jelzés nélkül, 4×6 cm 1393006
10521
273
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993) : Ex libris Fabricius ház Sopron, Fametszet, papír, jelzett, 10×6 cm 1394903
10522
273
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Dr Lusztig István, klisé, papír, pecséttel jelzett, 11,5×8 cm 1390610
10523
273
Ex libris - small-graphics
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Önarckép. Fametszet, papír, jelzett, 9x6 cm 1394449
10524
273
Ex libris - small-graphics
3 db kisgrafika (Nagy Vince, Gonda Zoltán, Koprányi Attila), linómetszet, papír, jelzettek (kettő csak a metszeten), különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft