Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 112

Selmeczbányaiak Emlékkönyve. Szövegközti képekkel, illusztrációkkal. 306 mm. Sorszámozott:184. példány. Budapest, Selmeczbányaiak Egyesülete. Kiadói egészvászon kötésben
12889.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Sven Hedin: Ázsia szívében. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkereskedése Rt. (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12890.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sven Hedin: A rejtelmes India. I-II. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Budapest, é.n. [1912],Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés. A borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült. Az I. kötetből a védőlap és az előzéklap kijár.
12891.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12892.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Adalbert Müller: Venedigs Kunstschätze und historische Erinnerungen. Venedig-Triest-Verona, 1857, H.F. Münster, 367 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Velence útikönyv, német nyelven. A borítója kopott. Térkép nélkül. / Linen-binding, in german language. The cover is worn, without map.
12893.

Adalbert Müller: Venedig's Kunstschätze und historische Erinnerungen. Venedig-Triest-Verona, 1857, H.F. Münster, 367 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Velence útikönyv, német nyelven. A borítója kopott. Térkép nélkül. / Linen-binding, in german language. The cover is worn, without map.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tous en Suisse romande! Alle nach Westschweiz! All to French Switzerland! Lausanne, é. n., Lunion romande de tourisme. Számos illusztrációval. Félvászon kötésben, kissé vetemedett állapotban.
12894.

Tous en Suisse romande! Alle nach Westschweiz! All to French Switzerland! Lausanne, é. n., L'union romande de tourisme. Számos illusztrációval. Félvászon kötésben, kissé vetemedett állapotban.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Dr. Lechner Jenő: A régi Pest és Buda. Monumenta Hungariae Technica I. Budapest, 1922, Németh József Technikai Könyvkiadóvállalata, 23 p. Kiadói papírkötés. A borítója foltos, szakadt, viseltes.
12895.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A Magas Tátra részletes kalauza. Szerk.: Hefty Gy. Andor, Vigyázó János. Késmárk-Budapest, 1931, Turistaság és Alpinizmus (Részletes magyar utikalauzok 12.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12896.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gosztonyi Gyula: Pécs-Sopianae-Quinqueecclesiae-Fünfkirchen-Cinq Églises-Five Churches. Idegenforgalmi Tájékoztató. Pécs, é.n. [1934], Idegenforgalmi Iroda, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés. Számos képpel, rajzzal, térképpel, reklámokkal illusztrálva.
12897.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. Első kötet. Szeged, 1930, Magyar Királyi Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete, 298 p. + LX tábla + 5 térkép melléklet (3 színes, kihajtható) + 1 melléklet (kihajtható). Képekkel, térképekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált kötet. Kiadói aranyozott egészvászon. A kötet sarkai kopottak.
12898.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
12899.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12900.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft