Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 173

13266.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Balaton Tudományos Tanulmányozásának Eredményei I. A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geologiája. Geologiai, petrografiai, mineralogiai és ásványchemiai függelék. Több térképpel, táblázattal és ábrával. Több szerző: Laczkó Dezső, Vitális István, Schafarzik Ferencz, Sommerfeldt Ernst, Melczer Gusztáv, Treitz Péter, Emszt Kálmán, Horváth Béla, Ilosvay Lajos, Szinyei Merse Zsigmond. Budapest, 1911, Kilián Frigyes M. K. Egyetemi Könyvárus Bizománya. Kopottas félvászon kötés. A címlapon, és a tartalomjegyzéknél ceruzás aláhúzásokkal. Volt könyvtári példány!
13267.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés. Kézikönyv. A légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Bp., 1878, K.M. Természettudományi Társulat. Félvászon kötés, gerinc nyomódott, a kötés kopottas állapotban.
13268.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
György István: A Gamma 50 éve. Bp., 1970. Sok képpel
13269.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13270.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A magyar ezüst története. Az állami alumíniumipar ötven éve (1948-1997). Főszerk.: Klug Ottó. Bp., 1997, HUNGALU. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13271.

A "magyar ezüst" története. Az állami alumíniumipar ötven éve (1948-1997). Főszerk.: Klug Ottó. Bp., 1997, HUNGALU. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Durrell, Gerald és Lee: Az amatőr természetbúvár. Útmutató az élő természet tanulmányozásához. Harmadik, változatlan kiadás. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, a kartonkötés kissé kopott, egyébként jó állapotban.
13272.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Toman-Hísek: A természet képekben. Környezetünk növény- és állatvilága. Bp., 1981, Natura. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13273.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Stoppard, Dr. Miriam: A változás kora. Bp., 1995, Park Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13274.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ranschburg Jenő-Popper Péter: Személyiségünk titkai. Hogy nálam különb legyen...sorozata. Bp., 1978, RTV-Minerva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13275.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Bókay Árpád: Vénygyűjtemény. A III. kiadású magyar gyógyszerkönyv alapján. 12. tetemesen bővített kiadás. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13276.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Röck Gyula: Természetes házi gyógymódok. Dombóvár, 1940, Bagó Mihály Könyvkiadóvállalata, 128 p. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány.
13277.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft