Nyomtatványok

Tételek száma: 296

1800 Planum tabulare sive decisiones curiales (Planum Tabulare vagy a Királyi Curiának végzései) c. könyv egy lapja. [Pozsony, 1800, Petri Weber.] Latin nyelvű, papír.
12593.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
12594.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1806 Decsy Sámuel (1742-1816)-Pántzél Dániel (1759-1827): Magyar Kúrír Nro. 5. Bécs, 1806, 69-84 p.
12595.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1852 Erdélyi koronaországot illető Országos Törvény és Kormánylap, 1852-dik évfolyam II., V.-XII., XIV-XXVI. darab. Hiányos! Hermannstadt (Nagyszeben), 1852, Theodor Steinhaußen.  Korabeli félvászon kötés. Magyar, német és román nyelven. Könyvtári bélyegzővel. A borító némileg kopottas. A gerince sérült, viseltes.
12596.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
12597.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1856 Sitzungsberichte der kaiserlichen akademie der wissenschaften, XIX. Band II. Heft, benne tihanyi és balatoni térkép, kissé elvált papír borítóval, pp.:383
12598.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1856 Erdélyi Nagyfejedelemséget Illető Országos Kormánylap, 1858-dik évfolyam I-II. (Egybekötve: I rész I-től XVIII-ig terjedő darab. II. rész I-től X-ig terjedő darab.) Hermannstadt (Nagyszeben), 1858, Theodor Steinhaußen. Korabeli félvászon kötés. Magyar, német és román nyelven. Könyvtári bélyegzővel. Megviselt állapotban!
12599.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1857 Erdélyi Nagyfejedelemséget Illető Országos Kormánylap, 1857-dik évfolyam I-II. (Egybekötve: I rész I-től XVIII-től terjedő darab. II. rész I-től IX-ig terjedő darab.) Hermannstadt (Nagyszeben), 1857, Theodor Steinhaußen. Korabeli félvászon kötés. Magyar, német és román nyelven. Könyvtári bélyegzővel. Ex libris-szel. (Bibliothecae Universitatis Kolozsvár). A borító némileg kopottas.
12600.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1857 Hirdetés a Soproni közigazgatási területben az 1857 évre az állam kincstárból rendelt lótenyésztési jutalomdíjakról, jó állapotban, 34x21cm
12601.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1858 Erdélyi Nagyfejedelemséget Illető Országos Kormánylap, 1858-dik évfolyam I-II. (Egybekötve: I rész I-től XXII-ig terjedő darab. II. rész I-től XIII-ig terjedő darab.) Hermannstadt (Nagyszeben), 1858, Theodor Steinhaußen. Korabeli félvászon kötés. Magyar, német és román nyelven. Könyvtári bélyegzővel. Ex libris-szel. (Bibliothecae Universitatis Kolozsvár). A borító némileg kopottas.
12602.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1858 Lótenyésztési jutalomdíjak kiosztásáról szóló hirdetmény magyar és német nyelven, kis hibával, 36x21cm
12603.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1866 Lótenyésztési díjkiosztási hirdetmény kiadta a magyar királyi Helytartótanács, magyar nyelven, jó állapotban, 36x44cm
12604.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft