Metszetek

Tételek száma: 15

cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): Újvidék s Pétervárad, sculp:K. Gungel, -J.M. Kolb, metszet törésnyomokkal, 9x16 cm
11000.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1830 Josef Danhauser (1805-1845): Festőműhely. Nagyméretű lithográfia, Imp: Jos. Satori, Lith. par Rolling. / Workshop of a painter. Large litho 56x75 cm
11001.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Nagyméretű rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti 26x48 cm
11002.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 B. Housa (?-?): Iohan Amos Comenius, rézmetszet, későbbi metszet, 9x7cm
11003.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Aschner József Körmöczi követ, litho, Kiadta  Ponori Thewrewk József, Magyar Pantheon, 33x23cm
11004.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Juhász Erzsébet (1954-): Önarckép (1979), rézkarc, jelzett, papír, 20x15cm
11005.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Juhász Erzsébet (1954-): Próbanyomat II. Tengeri csiga (1979), rézkarc, jelzett, papír, 18x13cm
11006.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1850 Der Angler (The Angler= horgász) acélmetszet, metszette T.Heawood G.Schalcken rajza nyomán, üvegezett keretben, 16x12 cm
11007.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1850 Caecilia Metallas mausoleum, acélmetszet, metszette W. French Caspar Poussin rajza nyomán, üvegezett keretben, 16x14 cm
11008.

cca 1850 Caecilia Metalla's mausoleum, acélmetszet, metszette W. French Caspar Poussin rajza nyomán, üvegezett keretben, 16x14 cm

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1832 Convent of Nonnenworth and ruins of Rolandseck, színes rézmetszet, kiadó: Tombleson, metsző Hall, üvegezett keretben 10×16 cm
11009.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
cca 1842 Blick vom Jeneralife auf die Alhambra den 7ten Juli 1842, litográfia, Königliche Lithographische Institut zu Berlin, 27×31,5 cm /  cca 1842 Blick vom Jeneralife auf die Alhambra den 7ten Juli 1842, lithography, Königliche Lithographische Institut zu Berlin, 27×31,5 cm
11010.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Életképek, 4 db különféle rézmetszet, papír, jelzettek a metszeten, 12,5×7,5 cm
11011.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft