Numizmatikai kellékek

Tételek száma: 16

Multifunkciós nagyító világítással, 3x / 10x nagyítóval, 55x mikroszkóppal eredeti dobozában műbőr tokkal, új állapotban
30000.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2db kisalakú műanyag érmetartó album, 3-3 oldallal, használt állapotban
30001.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Professional-Mini ékszermérleg 0,01-100g eredeti csomagolásban, leírással, két db elemmel, új állapotban Professional-Mini pocket scale 0,01-100g with description in original box, with information and 2 batteries, new
30002.

"Professional-Mini" ékszermérleg 0,01-100g eredeti csomagolásban, leírással, két db elemmel, új állapotban "Professional-Mini" pocket scale 0,01-100g with description in original box, with information and 2 batteries, new

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Bahama-szigetek 1972. Bahama-szigetek Nemzetközössége feliratú érmetartó tok, bőr borítással, négy férőhellyel, címerrel, használt, kis sérülésekkel Bahama Islands 1972. Commonwealth of the Bahama Islands leather coin case, with four spaces, coat of arms, used with minor damages
30003.

Bahama-szigetek 1972. "Bahama-szigetek Nemzetközössége" feliratú érmetartó tok, bőr borítással, négy férőhellyel, címerrel, használt, kis sérülésekkel Bahama Islands 1972. "Commonwealth of the Bahama Islands" leather coin case, with four spaces, coat of arms, used with minor damages

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Használt, jó állapotú 24db-os érmetartó kazetta, kivehető tálcával
30004.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
30005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kostbarkeiten in Gold fa érmetartó kazetta plüss béléssel, 34db férőhellyel használt állapotban, egyik sarkán sérült
30006.

"Kostbarkeiten in Gold" fa érmetartó kazetta plüss béléssel, 34db férőhellyel használt állapotban, egyik sarkán sérült

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Moments of Freedom - Republic of Liberia érmetartó 24 férőhellyel kissé kopott, használt állapotban
30007.

"Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férőhellyel kissé kopott, használt állapotban

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2db használt, de jó állapotú érmetartó tálca, max. ~42mm átmérőjű érmékhez
30008.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
6db használt érmetartó tálca, különböző méretű férőhelyekkel, használatból eredő kis sérülésekkel
30009.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes használt kellék tétel: 44db papírpénz berakólap 2 gyűrűs mappához, 8db kitüntetés berakólap 2/4 gyűrűs mappához, 2db kisalakú érmeberakó, egyik 16, a másik 12 hellyel (az egyik lap hiányzik)
30010.

Kikiáltási ár:
800 Ft
3db műbőr érmetartó album 2x18db+2x8db, 4x18db, 4x18db+2x8db érme tárolására, használt állapotban
30011.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft