Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 58

Amerikai Egyesült Államok 1973. 100 legnagyobb mestermű - A San Romano-i csata jelzett aranyozott Ag emlékérem (66,69g/50,5mm) T:2 (PP) oxidáció USA 1973. 100 Greatest Masterpieces - The Battle of San Marino hallmarked gold plated Ag commemorative medallion (66,69g/50,5mm) C:XF (PP) oxidation
30916.

Amerikai Egyesült Államok 1973. "100 legnagyobb mestermű - A San Romano-i csata" jelzett aranyozott Ag emlékérem (66,69g/50,5mm) T:2 (PP) oxidáció USA 1973. "100 Greatest Masterpieces - The Battle of San Marino" hallmarked gold plated Ag commemorative medallion (66,69g/50,5mm) C:XF (PP) oxidation

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1979. Franklin Verde Éremgyűjtő Egyesület Ag emlékérem (6.95g/0.925/26mm) T:PP kis felületi karc USA 1979. Franklin Mint Collectors Society Ag medallion (6.95g/0.925/26mm) C:PP slightly scratched
30917.

Amerikai Egyesült Államok 1979. "Franklin Verde Éremgyűjtő Egyesület" Ag emlékérem (6.95g/0.925/26mm) T:PP kis felületi karc USA 1979. "Franklin Mint Collectors Society" Ag medallion (6.95g/0.925/26mm) C:PP slightly scratched

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1982. George Washington fém emlékérem + 1984. Abraham Lincoln fém emlékérem + 1988. Kennedy fém emlékérem T:2 apró ph. USA 1982. George Washington commemorative medal + 1984. Abraham Lincoln commemorative medal + 1988. Kennedy commemorative medal C:XF small edge error
30918.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN Tudományos Kiválóság - Egyetemközi Atlétikai Részvétel - Minnesotai Egyetem aranyozott fém emlékérem (62mm) T:1- USA ND Academic Excellence - Intercollegiate Athletic Participation . Regents of the University of Minnesota gold plated commemorative medal (62mm) C:AU
30919.

Amerikai Egyesült Államok DN "Tudományos Kiválóság - Egyetemközi Atlétikai Részvétel - Minnesotai Egyetem" aranyozott fém emlékérem (62mm) T:1- USA ND "Academic Excellence - Intercollegiate Athletic Participation . Regents of the University of Minnesota" gold plated commemorative medal (62mm) C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN Buffalo jelzetlen befektetési Ag érme (30,94g/0.999/39mm) T:2 USA ND Buffalo One Troy ounce Ag, without hallmark (30,94g/0.999/39mm) C:XF
30920.

Amerikai Egyesült Államok DN "Buffalo" jelzetlen befektetési Ag érme (30,94g/0.999/39mm) T:2 USA ND "Buffalo" One Troy ounce Ag, without hallmark (30,94g/0.999/39mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ausztria 1813. I. Ferenc osztrák császár és I. Sándor orosz cár / A szövetségesek döntő csatája Lipcsénél német nyelvű Br emlékérem. Szign.: Steiner (33mm) T:3 ü., ly. Austria 1813. Franz I Emperor of Austria and Alexander I Emperor of Russia / Decisive battle of the Allied at Leipzig German language Br commemorative medal. Sign.: Steiner (33mm) C:F ding, hole
30921.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ausztria 1914. Zita hercegnő egyoldalas ovális hadifém emlékérem (48x60mm) T:2- apró ph. Austria 1914. Princess Zita of Bourbon-Parma commemorative war metal oval medallion (48x60mm) C:VF tiny edge error
30922.

Ausztria 1914. "Zita hercegnő" egyoldalas ovális hadifém emlékérem (48x60mm) T:2- apró ph. Austria 1914. "Princess Zita of Bourbon-Parma" commemorative war metal oval medallion (48x60mm) C:VF tiny edge error

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ausztria 1986. 100 éves a Grazi Bélyeggyűjtő Egyesület Br plakett (59x59mm) + 2008. Deutschlandsberg - Alpok-Adria Bélyegkiállítás német nyelvű emlékérem, füllel, eredeti tokban (68mm) + NDK 1985. SOZPHILEX (Szocialista Bélyeg Kiállítás) Postatörténet / Bélyeggyűjtő Egyesület az NDK Kulturális Szövetségében kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1-,2 Austria 1986. 100th Anniversary of the Philatelic Society of Graz German language Br plaque (59x59mm) + 2008. Deutschlandsberg Alpen-Adria Philatelie German language commemorative medal with ear, in original case (68mm) + GDR 1985. SOZPHILEX (Socialist Philatelic Exhibition) Post History / Philatelic Association in the GDR Cultural Alliance German language double side Br commemorative medal (40mm) C:AU,XF
30923.

Ausztria 1986. "100 éves a Grazi Bélyeggyűjtő Egyesület" Br plakett (59x59mm) + 2008. "Deutschlandsberg - Alpok-Adria Bélyegkiállítás" német nyelvű emlékérem, füllel, eredeti tokban (68mm) + NDK 1985. "SOZPHILEX (Szocialista Bélyeg Kiállítás) Postatörténet / Bélyeggyűjtő Egyesület az NDK Kulturális Szövetségében" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1-,2 Austria 1986. "100th Anniversary of the Philatelic Society of Graz" German language Br plaque (59x59mm) + 2008. "Deutschlandsberg Alpen-Adria Philatelie" German language commemorative medal with ear, in original case (68mm) + GDR 1985. "SOZPHILEX (Socialist Philatelic Exhibition) Post History / Philatelic Association in the GDR Cultural Alliance" German language double side Br commemorative medal (40mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria 2000. WIPA 2000 - Bécsi Nemzetközi Bélyegkiállítás német nyelvű kétoldalas Br emlékérem, rajta egy kisebb éremmel 150 éves az osztrák bélyeg 1850-2000, eredeti tokban (60-72mm) T:1- Austria WIPA 2000 - International Stamp Exhibition in Vienna German language double sided Br commemorative medal attached with a smaller medal 150th Anniversary of the Austrian Stamp 1850-2000 in original case (60-72mm) C:AU
30924.

Ausztria 2000. "WIPA 2000 - Bécsi Nemzetközi Bélyegkiállítás" német nyelvű kétoldalas Br emlékérem, rajta egy kisebb éremmel "150 éves az osztrák bélyeg 1850-2000", eredeti tokban (60-72mm) T:1- Austria "WIPA 2000 - International Stamp Exhibition in Vienna" German language double sided Br commemorative medal attached with a smaller medal "150th Anniversary of the Austrian Stamp 1850-2000" in original case (60-72mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ausztria DN Stájer Nemzeti Bajnok / Nemzeti Sportszervezet zománcozott, ezüstözött fém emlékérem, mellszalag nélkül (55mm) + Ausztria 1976. Vénusz - Naptár 1976 ezüstözött Br naptárérem. Szign.: Köttenstrofer (40mm) T:2 egyiken kis ph. Austria ND Steierischer Landesmeister - Landessportorganisation enamelled, silverplated commmemorative medallion without ribbon (55mm) + Austria 1976. Venus - Jahres-regent 1976 silver plated Br calendar medallion. Sign.: Köttenstrofer (40mm) C:XF, one of them with small edge error
30925.

Ausztria DN "Stájer Nemzeti Bajnok / Nemzeti Sportszervezet" zománcozott, ezüstözött fém emlékérem, mellszalag nélkül (55mm) + Ausztria 1976. "Vénusz - Naptár 1976" ezüstözött Br naptárérem. Szign.: Köttenstrofer (40mm) T:2 egyiken kis ph. Austria ND "Steierischer Landesmeister - Landessportorganisation" enamelled, silverplated commmemorative medallion without ribbon (55mm) + Austria 1976. "Venus - Jahres-regent 1976" silver plated Br calendar medallion. Sign.: Köttenstrofer (40mm) C:XF, one of them with small edge error

Kikiáltási ár:
800 Ft
30926.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Észtország 1970. Tallinn anno 1154 Br emlékplakett eredeti tokban (78mm), szennyezett + Hollandia 1986. Sportközösség 1985 / Flamand Közösség Br emlékérem eredeti tokban (50mm) T:2-,1 Estonia 1970. Tallinn anno 1154 Br commemorative plaque in original case (78mm), dirty + Netherlands 1986. Sport Community 1985 / Flemish Community Br commemorative medallion in original case (50mm) C:VF,UNC
30927.

Észtország 1970. "Tallinn anno 1154" Br emlékplakett eredeti tokban (78mm), szennyezett + Hollandia 1986. "Sportközösség 1985 / Flamand Közösség" Br emlékérem eredeti tokban (50mm) T:2-,1 Estonia 1970. "Tallinn anno 1154" Br commemorative plaque in original case (78mm), dirty + Netherlands 1986. "Sport Community 1985 / Flemish Community" Br commemorative medallion in original case (50mm) C:VF,UNC

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,89
2,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft