Könyvek: Vallás

Tételek száma: 17

Juraj Palkovic (1763-1835) esztergomi kanonok szlovák nyelvű bibliafordítása, amin 30 évig dolgozott. Swaté Písmo starého i nowého Zákona podlá obecného latinského od sw. Rímsko-Katolickég Cirkwi potwrďeného, Přeložené s Prirownáňim gruntowného Tekstu, na Swetlo widané. Ďel prwní. Leta Pána. Ostrihome (Esztergom), 1829, Witlačené z Litterámi Josefa Beimela, Cis. Král. Priv. Primatiálského Kňíhtlačára, 1250 p. Korabeli kopottas bőrkötés. /  The Bibel, in slovak language. It translated by Juraj Palkovic, edited in 1829. Leather-binding. The cover is worn.
13751.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
41
Lehr- und Gebetbuch für Katholische Christen. Leutschau, gedruckt und verlegt bei Johann Werthmuller. Egészbőr kötésben, belül a gerincnél levált, előzéklapon rézmetszettel.
13752.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13753.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Budapest, 1937, Franklin-Társulat. 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója picit foltos, a gerince kopott. Ezt leszámítva jó állapotban.
13754.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Almásy József (szerk.): Katolikus írók Uj Magyar Kalauza. Budapest, é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 531 p. Kiadói egészvászon kötés.
13755.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nyisztor Zoltán: Magyar Góg. Vigilia-Könyvek 6. Budapest, é.n. [1936], Pázmány Péter Irodalmi Társaság, 153 p. Átkötött egészvászon kötés.
13756.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Angolkisaszonyok Intézeti Naptára. 1944. Tűzött papírkötés, 44 p.
13757.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
The Koran, commonly called the Alkoran of Mohammed. London, é. n., Frederick Wane and Co. Kissé kopott, aranyozott gerincű vászonkötésben.
13758.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Schmidt József: Buddha élete, tana, egyháza. Bp., 1920, Kazinczy. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13759.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Lonovics József: Népszerű egyházi archaeológia vagyis a katholikus ünnepek, szentségek, ünnepélyek s szertartások értelmezése, és a különféle rendes s rendkívüli szószéki jelentések, részint rendes szentbeszédekben, részint hirdetmény - alaku oktatásokban. II. kötet : A szentségek. Bécs, 1857, Hopf János. Sommer Lipót betűivel. Műbör kötés, 451 p. Átkötött példány! Volt könyvtári példány! Megviselt állapotban. A kötése sérült. A lapjai foltosak.
13760.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13761.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13762.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft