Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 72

Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára - Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészektől, vászonkötésben. Szeged, 1988, Szerzői magánkiadás, 729 p. Műbőr kötés.
13527.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13528.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Lyka Károly(szerk.): Művészet, IV. évfolyam. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, 432 p. Kiadói egészvászon kötés.
13529.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lyka Károly(szerk.): Művészet, IV. évfolyam. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, 432 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója néhol foltos.
13530.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lyka Károly(szerk.): Művészet, V. évfolyam. Budapest, 1906, Singer és Wolfner, 432 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója néhol foltos.
13531.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Wehner Tibor: Melocco Miklós. Budapest, 2005, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
13532.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIII. Band. Berlin, é.n. [cca 1900], Rich. Bong. Kiadói festett egészvászon borító, egész- és kétoldalas illusztrációkkal. Német nyelvű könyv a modern művészetről a XIX. század végéről. Megviselt állapotban. A borító kopott. A gerince sérült. A kötése meglazult, sérült. A könyvből számos lap hiányzik! /  Book about the modern art in german language, with one and two full-pages illustrations, from the end of the 19th century.  In poor conditions. The cover is worn. The spine and the binding are damaged. Some pages lost from the book.
13533.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gerő László: Magyarországi Várépítészet(Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről). Bp., 1955, Művelt Nép Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13534.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Derkovits Gyula és Dési Huber István 16 grafikája. A Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium Művészeti Főosztályának szerkesztésében. Bp., 1949, Athenaeum.
13535.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Stein János: Művészeti bonctan 1926. Bp. Kókai Lajos kiadása. Gyenge papírkötés, pár oldal elvált a kötéstől.
13536.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
W. Roberts: F. Wheatley R.A. his life and work. London 1910, 54 pp.
13537.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13538.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft