Metszetek

Tételek száma: 17

Albrecht Dürer: Önarckép, modern metszet, kartonra kasírozva, 8x6cm
11000.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Tiburce de Mare (1840-1900): Raffaello után: Venus és Psyché, rézmetszet, papír, jelzett a rézmetszeten, 21,5×16 cm
11001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Albrecht Dürer: Exlibris Hektor Pömer részére. későbbi fametszet üdvözlőlapként magánkiadásban / Later woodcut in greeting card 15x20 cm
11002.

Kikiáltási ár:
800 Ft
11003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zarándok tudós. Kőrösi Csoma Sándor születésének 200. évfordulója alkalmából készült grafikai mappa, A Kőrösi Csoma Emlékbizottság megbízásából. A grafikai lapok egykorú metszetek felhasználásával, heliogravure eljárásssal, kézi utánmetszéssel, egyedi színezéssel és kézi mélynyomással készültek. Készítette: Hegyi Márta, Kacsán György és Wieszt József, Kemény Zoltán és Hegyi Antal közreműködésével. Kiadói nagyméretű egészvászon mappában, 32 táblán összesen 40 metszettel + 1 tábla 3 különnyomattal. Készült mindössze 200 példányban. Minden kép és tábla számozott, 86/200 számot viseli, a táblákon szárazpecsét, hátlapjukon certifikáció. Rendkívül értékes ritkaság! /  Pilgrim scholar. Graphic album made for the 200th anniversary of the birth of Alexander Csoma de Koros. / Bicentenary - 1984, Hungary. Based on contemporary illustrations, with heliogravure technique, hand-incision, individual illumination and hand-intaglio printing. Made by Marta Hegyi, Gyorgy Kacsan, Jozsef Wieszt. Cloth-binded portfolio with 40(+3) pictures on 32(+1) leaves of plates (embossed stamp on each leaf). Extremely rare limited edition of 200 copies, each grapchical picture and leaf of plate wears the number of 86 out of 200.
11004.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
1881-82 A Revue de la Mode c. divatlap mellékletei. Színezett litográfiák, összesen 6 db, 36x25 cm
11005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1493 A Hartmann Schedel krónika egy lapja, rajta II. Piusz pápa és III. Frigyes német római császár fametszetes képével / 1493 Image of the Pope Pius II. and Roman Emperor Friedrich III: Wood engraving from the Hartmann Schedel Chronicle 29x42 cm
11006.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Széki Teleki Pál gr. dr. m. kir miniszterelnök portréja. Jelzett algráfia. 28x37 cm
11007.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Csány László (1790-1849) politikus, miniszter, 1848-49-es vértanú kőnyomatos portréja. Készítette Barabás Miklós. Kissé foltos. 25x33 cm
11008.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1860 Wilhelmshafen kikötő nagyméretű acélmetszet / Large engraving 27x34 cm
11009.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1810 G.Gallina F: Harcosok és családtagok. Színes litográfia, papír, 24×19 cm
11010.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft