Koffán Károly: Vögel vor der Kamera. Bp., 1962, Corvina. Kicsit kopott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/271/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Fotozassal-kapcsolatos-szakirodalom~22/Koffan-Karoly-Vogel-vor-der-Kamera-Bp-1962-Corvina-Kicsit-kopott-vaszonkotesben-enyhen~II1349468
1349468
12504
271
Literature about photography
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Koffán Károly: Vögel vor der Kamera. Bp., 1962, Corvina. Kicsit kopott vászonkötésben, enyhén vetemedett lapokkal, egyébként jó állapotban.
: vörös_iván