Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 13

Kézdivásárhelyi Benkő Pál: A vadászat. Gyakorlati szakkönyv. Budapest, 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 467 p. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrálva. A könyv elején Horthy Miklós fotójával!  A borítója kopott, foltos.A gerince sérült.A kötése laza, sérült. Az elülső kötéstábla, és a védőlap foltos. A Horthy Miklós fotó védőpapírja foltos, szakadozott.
13434.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Stalbrand, Kerstin - Papp Márió (szerk.): Nagy Vadászkönyv. Budapest, É.N., GEOHOLDING Rt.- SKO Lap- és Könyvkiadó. Kiadói keménypapír kötés, 313 p. A könyv fekete-fehér és színes illusztrációkat, fényképeket, valamint litográfiákat és akvarelleket tartalmaz. Jó állapot.
13435.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. Bp., 1934, Franklin. 374 p. 40 t. Harmadik kiadás. Kiadói, aranyozott félvászonkötésben.
13436.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Madas András: Erdészeti Politika.Budapest,1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban, 291 p. A szerző dedikációjával Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.
13437.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Széchényi Zsigmond 6. db könyve. 1. Afrikai tábortüzek. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. 2. Nahar. Budapest, 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. 3. Alaszkában vadásztam. Budapest, 1960, Szépirodalmi Könyvkiadó. Világjáró sorozat. 4. Denaturált Afrika. Budapest, 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. 5. Ahogy elkezdődött. Budapest, 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. 6. Ünnepnapok. Budapest, 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kiadói papírborító. A Nahar és a Alaszkában vadásztam kiadói papírborítója hiányzik.  A könyvek példányonként változó állapotban vannak. A lapszélek foltosak, piszkosak. A papírborítók itt-ott szakadtak, foltosak.
13438.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Szolgálati szabályzat a hivatásos vadászok részére. Bp., 1974. 34p.
13439.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dénes István, Nagy István: Millenniumi Vadászati Almanach - Pest Megye 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói modern keménykötésben.
13440.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Bencze Lajos - Dr. Dániel István (szerk.): Vadászati alapismeretek. (A vadászvizsga anyaga) Budapest, 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, 223 p.
13441.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db könyv-Patay László: Vadak. Bp., 1974, Móra; Dr.Bertóti István: Bakot lőttem! Bp., 1974, Natura; Véber Károly: Medvék, őzek, farkasok. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
13442.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ákos László(szerk.): Erdészek és vadászok zsebkönyve 1959. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
13443.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Harmadik kiadás. Budapest, É.N., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban, 231 p. A kiadói borítója szakadozott.
13444.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vadászlesen - Híres vadászok válogatott írásai. Budapest, 1966, Gondolat. 358 p. Kiadói félvászonkötés kiadói papírborítóban, 357 p.
13445.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft