13187.
270. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Téli sport és hegymászás
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Ségogne, Henry et al.: La chaine de l'Aiguille Verte. Párizs, 1926, Libraire Fischbacher (Guide Vallot [III.] Description de la haute montagne dans le massif du Mont-Blanc, fasc. 2.). Térképmellékletekkel. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.