3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Kner Izidor: Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors (Ágai Adolf), Molnár Jenő előszavával. Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Szigethy István, Vadász Miklós 253 eredeti rajzával. Harmadik, tetemesen bővített kiadás. Gyomra, 1926, Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 367 p. A könyv borítója kopottas. A könyv lapjai az 51-71 p. között némileg foltosak.