Órák Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1319142
11251
270
Watches
Funkreisewecker digitális óra, eredeti dobozában, működőképes állapotban 1363374
11252
270
Watches
Óraalkatrészek(óraszíjak, csatok szíjhoz) 1305473
11253
270
Watches
Quartz női karóra, bőr szíjjal, saját dobozában, jó állapotban, nem kipróbált 1359550
11254
270
Watches
MOM Óragyár márkájú fa asztali óra. (Fa ház, fém szerkezet. A fém szerkezeten: 00583243 jelzéssel.) Egészet és felet is üt. Kulccsal. Magassága: 22 cm., szélessége: 38 cm. A fa dobozon kisebb kopásokkal. 1361817
11255
270
Watches
XIX. sz. Antik, ütős, ingás óraszerkezet és sérült porcelán számlap / Antique clock mechanics 1367935
11257
270
Watches
MOM fém mechanikus ébresztőóra, jó állapotban, működik, d 10 cm 1367334
11258
270
28000
Watches
cca 1850 bieder utazóóra, festett fa házban fém veretekkel, jelzett szerkezettel, működik, felhúzó kulccsal, m:18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft