4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Borbély László: Tengerre Magyar. Magyar hajóval Budapesttől Port-Saidig. Számos képpel.Budapest,1939, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet RT. Félvászon kötés, 151 p. A gerince sérült. A borítója kopott, foltos. Az elülső szennylap hiányzik.