1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
2 db útikönyv: Róna Tibor: Budapesti kirándulóhelyek. Bp., 1960, Panoráma (Magyarország írásban és képben 1.). Kicsit kopott papírkötésben.; Budapest. Szerk.: Vitéz András, Pap Miklós. Bp., 1961, Panoráma (Panoráma útikönyvek). Térképmelléklettel (Budapest belterülete). Vászonkötésben, jó állapotban.