10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Adorján Andor, Farkas Pál és Seres László: Forradalom és császárság I-VIII. A francia forradalom és Napoleon. Bp., 1913-14, Singer és Wolfner. Kiadói, többnyire kopottas, festett, aranyozott, Gottermayer egészvászon-kötésben.