Könyvek: Történelem

Tételek száma: 70

13275.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
13276.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., 1957, Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
13277.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Baróti Lajos, Csánki Dezső dr.: Magyarország története. Budapest, 1891, Lampel Róbert. Kiadói egészvászon kötésben
13278.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sós Endre: A demokrácia öngyilkossága. A weimari Németország végzetes útja. Szombathely, 1947, Magyar Téka Könyvkiadó. Szakadozott papírkötésben, 247 p.
13279.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A múlt nagy rejtélyei. Tények és téveszmék, avagy mi rejlik a történelem igaznak vélt eseményei mögött? 1995, Readers Digest. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13280.

A múlt nagy rejtélyei. Tények és téveszmék, avagy mi rejlik a történelem igaznak vélt eseményei mögött? 1995, Reader"s Digest. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Második kiadás. Budapest, 1932, Készült a Könyvbarátok Szövetsége számára Királyi Magyar Egyetemi Nyomdában. Foltos kiadói egészvászon borítóban, 371 p. A lapszélek foltosak.
13281.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., 1943, Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú.
13282.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13283.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Katona Béla: Magyarország közgazdasága. Közgazdasági évkönyv az 1938. évről. Bp. Gergely R. Könyvkereskedése. 603 p. Az első oldalon beírás. Kiadói egészvászon kötés.
13284.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13285.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Takáts Sándor Szegény magyarok. Bp., 1927, Genius. 499 p. Kiadói, gerincén díszesen aranyozott, (dísz)bordázott gerincű félbőr-kötésben, aranyozott élmetszéssel.
13286.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft