Salamon Elemér: 8000 kilométer. Bp., é.n., Corvina. 160 p. Kiadói, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/269/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-katonasag~35/Salamon-Elemer-8000-kilometer-Bp-en-Corvina-160-p-Kiadoi-kopottas-felvaszonkotes~II1324602
1324602
13345
269
Books: Military
Leírás: Salamon Elemér: 8000 kilométer. Bp., é.n., Corvina. 160 p. Kiadói, kopottas félvászonkötésben. Egy előzéklap hiányzik.
: vörös_iván