13498.
269. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Zdenek Pilar, Jan Rezac (szerk.): A női szépség fotóban és rajzban. Bratislava, 1969, Tatran kiadóvállalat. Egészvászon borító szakadozott, kopottas kiadói papírborítóban, 125 p. A könyvet fekete-fehér fényképek, reprodukciók illusztrálják.