Gronau, Georg: Correggio - des Meisters Gemälde in 196 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 10. Band. Stuttgart, 1907, Deutsche Verlags-Anstalt.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
Anton Kreuzer: Die Uhr am Handgelenk. Geschichte der Armbanduhr. Az óra a csuklón. A karóra története. Német nyelvű. Műbör kötés, kiadói papírborítóban, 190 p. Klagenfurt, 1982, Carinthia.
Anton Kreuzer: Die Armbanduhr. Spezialitaten, Extravaganzen und technische Steckbriefe Mit 125 Abbildungen, davon 21 in Farbe. A karóra. Német nyelvű. Klagenfurt, 1982, Carinthia. Műbőr kötés kiadói borítóban, 175 p.
Bóka László: József Attila, Essay és Vallomás, Anonymus Irodalmi és Művészeti Kiadó Részvénytársaság, 1947, Budapest, 105 oldal, kemény papírkötés, a könyv kötése megsárgult, piszkos.
Ráth György(szerk.): Az iparművészet könyve. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából. I-III. kötet. Bp., 1902, Athenaeum. A három kötet egységes festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, javítandó gerinccel mind a 3 kötet, az egyik kihajtható kép fele hiányzik, ceruzás firkákkal.