Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 173

13079.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Charles Darwin: Az ember származása I-II. Ford. Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond és Dr. Madzsar József. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. A második kötet gerince sérült, hátsó borítótáblája foltos.
13080.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlodéstörténete és földi vándorútja. I-III. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és fia. Kiadói illusztrált, élfestett egészvászon-kötésben
13081.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1927, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc szélén apró sérülés.
13082.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13083.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4 db agrártudományi munka: Engelbrecht Károly: Az állat-boncz és élettan és az általános állattenyésztés alapvonalai. 1. füz. Pest, 1871, Herz János.; A keszthelyi magyar királyi gazdasági felsőbb tanintézet 1872-1873. évi értesítője. Szerk.: Soos Mihály. 5. évf. Keszthely, 1873 Sógor György.; Kenessey Kálmán: A trágyakezelés népszerű kézikönyve. Bp., 1873, Athenaeum.; Koller Gábor: A buzatúltermelésnek káros volta és az állattenyésztés felkarolásának előnye mezőgazdaságunkban. Gyula, 1870, Dobay János. Egybekötve, későbbi félvászon kötésben, jó állapotban. /  4 books in Hungarian from the field of agricultural science, bound together in half-linen binding, in good condition.
13084.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
August Debay: Hygiene de la beaute, resume de tous les moyens hygieniques propres a conserver, a developper la beaute du corps et a remedier aux imperfections naturelles ou acquises. Bruxelles, 1845, Meline, Cans et co. 224 p. Korabeli, pótolt gerincű félvászonkötésben, jó állapotban.
13085.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Bp. 1913. Dick Manó. XVI, 439 p. Fordította: Gábor Andor. Korabeli félvászonkötésben
13086.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Tengerész Kézikönyv I-II. Bp.,1943, Magyar Tengerésztisztek Egyesülete. Ritkaság! Kiadói vászonkötésben, pótolt gerinccel, az összes melléklet hiánytalanul megvan.
13087.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Csanádi- nagyváradi, Winkler: A magyar repülés története. Budapest, 1977, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrát kiadói kemény kötésben
13088.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
3 db autójavítással foglalkozó könyv: ARO Javítási és szerelési kézikönyv 243 D, 320 D típusokhoz; Zastava, valamint Polski Fiat 126P típusú személygépkocsi javítási kézikönyve.
13089.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lehrbuch der Augenheilkunde. Von Dr. Julius Michel, Professor der Augenheilkunde an der Universität Würzburg. Zweite vollständig umgearbeitete Auflage. Wiesbaden, 1890, J. F. Bergmann Verlag. Korabeli dekoratív, aranyozott félvászonkötésben, jó állapotban. Tulajdonosi pecséttel.
13090.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft