Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1334187
13067
268
Books: Science and technology
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, kifogástalan, újszerű állapotban. 1334954
13068
268
Books: Science and technology
Dr. Ballenegger Róbert: A termőföld hibái. Bp., 1933, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 192 p. Kiadói papírkötésben. 1335089
13069
268
Books: Science and technology
Fodor Ferenc: Általános gazdasági földrajz. A gazdasági élet földrajzi tényezői. Bp., 1925, Athenaeum. 230 p. Kiadói papírkötésben. 1335044
13070
268
Books: Science and technology
Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp. é.n., Egyetemi Ny. 210 p. Kiadói félvászonkötésben. 1335507
13071
268
Books: Science and technology
Heinrich Kluth: A haladás csodái. Számos illusztrációval. Budapest, é.n, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói kemény kötésben 1334586
13072
268
Books: Science and technology
Dr. Kisfaludy Pál: A rák felismerése és kezelése Bp., 1940, Novák Rudolf. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. 1319251
13073
268
Books: Science and technology
Donáth Tibor: Az emberi test felépítése. Második, javított kiadás. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. 1284534
13074
268
Books: Science and technology
Belorvosi diagnosztika. Szerk. Jendrassik Ernő. Bp., 1921, Mai Henrik és fia. 597 p. Korabeli, a gerincén kissé sérült félvászonkötésben. 1285560
13075
268
Books: Science and technology
1883-1922 Jendrássik Ernő dolgozatai. Számos könyv, nyomtatvány időrendi sorban egybekötve, melyek Jendrassik Ernő saját művei, vagy közreműködött bennük, illetve ezekről szóló ismertetések, kritikák. 1288414
13076
268
Books: Science and technology
Bumm Ernő: A szülészet alapvonalai. Huszonnyolc előadásban, ötszázkilencven szemléltető ábrával. Ford. Kubinyi Pál és Kováts Richárd. Ajánlást írt hozzá Tauffer Vilmos. Első magyar kiadás.
Bp., 1910, Franklin. XII+758 p. Kiadói, kissé sérült, foltos, gerincén meggyűrődött egészvászon-kötésben. Néhány lapszél sérült. 1288374
13077
268
Books: Science and technology
Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp., 1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopottas, kissé megviselt kiadói félvászonkötésben. 1284700
13078
268
Books: Science and technology
Lenhossék Mihály: Az ember anatómiája I. Bp., 1922, Pantheon. 567 p. Korabeli félvászonkötésben. Egy helyütt aláhúzásokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft