https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/268/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Teli-sport-es-hegymaszas~13/Die-Lechtaler-Alpen-Innsbruck-e-n-Verlag-der-Wagnerschen-Universitatsbuchhandlung-Wagners-A~II1338690
1338690
12914
268
Books: Mountaineering and winter sports
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
LeÃrás:
Die Lechtaler Alpen. Innsbruck, é. n., Verlag der Wagner'schen Universitätsbuchhandlung (Wagners Alpine Spezialführer 2.). Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván