Budapest fő- és székváros legújabb térképe, kész. Homolka József, lépték nélkül, az 1896-os kiadás reprintje, Kartográfiai Vállalat, 1983 (a Budapesti üdvözlet c. könyv melléklete), 78,5×63 cm
1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, Osztrák Németalföld térképe, 12. sz. tábla, kézzel festett, vászonra kasírozva, sérült, 60×136 cm /
1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, chorographic map of the Austrian Netherlands, table No. 12., handpainted, on canvas, damaged, 60×136 cm