Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 15
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1315400
11024
268
Antique
"K. J. M." monogramos kisméretű ovális réz pecsétnyomó, 2,5×2 cm 1346295
11025
268
Antique
Díszes tajtékpipa, fém szerelékkel, cirill betűs(?) monogrammal, m: 13 cm 1288799
11026
268
Antique
cca 1900 Juwel faégető készlet, hiányos eredeti dobozában (Kreutle Ferencz), 23×10 cm 1279011
11027
268
4800
Antique
Alpakka fűszertartó üveg betétekkel, sérült, 10x15cm 1345047
11028
268
Antique
Kártyadoboz, egyedi kivitelben, réz-fém, jelzett (Jänner 1938), 13×19 cm 1350660
11030
268
30000
Antique
Kínai tigris pár, festett faragott fa, festett üveg szemekkel, csont fogakkal, jó állapotban, h:26 cm, m:11,5 cm (2×) 1288039
11031
268
38000
Antique
Antik mécsestartó, figurális (hindu) jelenettel, öntött vas, jelzés nélkül, m:42 cm (lánc nélkül) 1315105
11032
268
4800
Antique
Gazdagon díszített kovácsoltvas lámpa két foglalattal, festményrészletekkel díszített karton lámpaernyővel, nem kipróbált, az ernyőn kis sérüléssel, m: 63,5 cm 1204594
11034
268
Antique
Saba porcelán baba, kézzel festett, jelzés nélkül, m:22 cm 1308174
11035
268
Antique
cca 1900 Fa fokos faragott fejjel "Tusnád felirattal" botjelvényekkel (Gyilkos-tó, Tusnádfürdő, Csíkszereda, összesen:5 db), h: 90 cm 1247917
11036
268
Antique
Lóherés bonbonier réz tetővel festett üveg testtel, apró csorba az üvegen, m:13 cm 1331081
11037
268
Antique
Zier Budapest precíziós vegyimérleg, két serpenyős, 10 dkg, jelzett, fa talapzaton, tisztításra szorul, m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft