Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vász... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/268/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Fotozassal-kapcsolatos-szakirodalom~400283/Jesztl-Jeno-A-szines-fenykepezes-Bp-1968-Muszaki-Konyvkiado-Vaszonkotesben-kicsit-~II1349866
1349866
12330
268
Literature about photography
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
: vörös_iván