Cserkész Tételek száma: 8
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1345909
12408
268
Scout
cca 1920 Cserkészek három dimenziós táborozós fényképei, 3 db sztereó pozitív képpár üveglemezen, 6x13 cm 1344950
12409
268
Scout
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Papírkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. 1317664
12410
268
Scout
2 db cserkész fotó, hátuljukon pecséttel jelzettek, az egyik sérült, 18×23,5 cm 1347461
12411
268
Scout
1940 Meghívó a Ganz Ének- és Zeneművészeti Egyesület 102. cserkészcsapatának repülőalapja javára tartandó hangversenyre, borítékban 1347633
12412
268
Scout
cca 1930 Cserkész papír zacskó+ 2db fotó cserkész fotó, 6x5cm, 5x8cm 406592
12413
268
Scout
1947 meghívó cserkészlányok báljára 1009305
12414
268
Scout
1933 Korabeli fotók: Gödöllő IV. világ jamboree: lengyelek nemzeti viseletünkben, norvégok, skótok és egyéb nemzetiségűek. Hátoldalon feliratozott fényképek.8x11cm 975809
12415
268
Scout
1930 Cserkész emléklap: A Stadler Nándor-raj 1927 évi mozgótáborban legjobban bevált újoncnak járó emléklap. 17,5x23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft