Metszetek

Tételek száma: 26

cca 19. század, Római császárok portréi, valószínűleg egy könyv melléklete, jelzés nélkül, foltos, 13p
11000.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1800 Albrecht Dürer: Szentháromság. Metszet apró foltal és szakadással, körbevágva, Van Gelder vízjellel, üvegezett keretben, 37×26 cm
11001.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1800 Peter Paul Rubens után: Parisz ítélete. Metszet (mélynyomás), papír, üvegezett keretben, francia leírással, 37×25
11002.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1880-90 Modes de Paris, Le Miroir, színezett litográfia, üvegezett keretben, 20x16cm
11003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1880 A Revue de la Mode c. divatlap mellékletei. Színezett litográfiák, összesen 14 db, 36x25 cm
11004.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1879 A Revue de la Mode c. divatlap mellékletei. Színezett litográfiák, összesen 9 db, 36x25 cm
11005.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1847 Häufler J(oseph Vinzenz): Album von Visegrád entworfen und erläutert von --. lithographirt und herausgegeben von der lithographischen-Anstalt des Nicolaus Szerelmey, Pest, 3. tábla: Visegrád, Salamon tornya a világ négy része szerint, tónusos litho, papír, paszpartuban, 22x25cm
11006.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1700-1800 Johann Gottfried Krügner(?): TAB.VII., metszet, 18x28 cm
11007.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Norimbergai utcza. Fametszet, üvegezett keretben, paszpartuval. 21x13 cm-es kép, 31x23 cm-es keretben. Marczali Henrik: Az újkor c. munkájából.
11008.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1900 Az antverpi főegyház. Fametszet, üvegezett keretben, paszpartuval. 21x13 cm-es kép, 31x23 cm-es keretben. Marczali Henrik: Az újkor c. munkájából.
11009.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1880 G.P. Hasenclever után A.H. Payne : A lelkész gyermekek. Acélmetszet, papír, üvegezett keretben, 16×14 cm
11010.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1820 Hans Sebald Beham (1500-1550) Merkúr gyermekei. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben. Foltos, kis szakadással. 25x35 cm. Egyes források szerint metszetet nem Beham, hanem Georg Pencz (cca. 1500-1550) készítette.
11011.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft