Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 124

Italien: Südtirol-Trentino. Östlicher Teil und Provinz Belluno (Dolomiten). München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 248.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13229.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Staud Géza: Pestről Budára. Bp., [1943], Béta Irodalmi Rt. A szerző által dedikált példány! Félvászon kötésben, jó állapotban.
13230.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13231.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lucio Victorios Mansilla: A pampák utolsó vad indiánjai. Bp., é.n., Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
13232.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában I. köt. Bp., é. n., Franklin. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Enyhén kopottas kiadói egészvászon-sorozatkötésben. Több helyütt érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
13233.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13234.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
3 db pápával kapcsolatos könyv-Fejes Sándor: A pápai öntészet története 1940-1985; H.Szabó Lajos: Pápa és környéke 1848-1849; Nádasdi János(szerk.): Pápa. Kötetenként változó kötésben(papír és egészvászon kötés), jó állapotban.
13235.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Uzsoki András(szerk.): Arrabona-Győr. A Győri Múzeum évkönyve. Győr, 1960-1962, Győri Xantus János Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13236.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Varga Gyula (szerk.): Berettyóújfalu története. Berettyóújfalu, 1981, Berettyóújfalu Városi Tanács Kiadványa. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
13237.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes, modern budapesti könyvek, 3db: Batár Attila:A sokrétű Víziváros, Gábor Eszter: Budapesti Villák, Budapest enciklopédia. Kiadói kötésben, jó állapotban
13238.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az Osztrák - Magyar Monarchia írásban és képben. Rudolf trónörökös kezdeményezéséből és közreműködésével. I.-XXI. kötet. Teljes sorozat!  Bp. 1886-1901. M. Kir. Államnyomda. Teljes magyar nyelvű sorozat. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egy kötet kötése hátoldalt kissé sérült, másik köteten apró kosz egyébként kívülről nagyon szép állapotú, egységes sorozat. Egészvászon kötésben.
13239.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65
Greenland Commerce and Industry Traffic Problems. Copenhagen 1970. 34p. Sok képpel / With many pictures
13240.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft