Italien: Südtirol-Trentino. Östlicher Teil und Provinz Belluno (Dolomiten). München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 248.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Nékám, Lívia: Old Hungarian Pharmacies. Bp., 1968, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, a védőborítón apró szakadással, egyébként jó állapotban.
Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában I. köt. Bp., é. n., Franklin. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Enyhén kopottas kiadói egészvászon-sorozatkötésben. Több helyütt érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Halász Gyula, Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Lampel R. Kissé kopottas díszes aranyozott kiadói egészvászon kötésben
3 db pápával kapcsolatos könyv-Fejes Sándor: A pápai öntészet története 1940-1985; H.Szabó Lajos: Pápa és környéke 1848-1849; Nádasdi János(szerk.): Pápa. Kötetenként változó kötésben(papír és egészvászon kötés), jó állapotban.
Varga Gyula (szerk.): Berettyóújfalu története. Berettyóújfalu, 1981, Berettyóújfalu Városi Tanács Kiadványa. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
Vegyes, modern budapesti könyvek, 3db: Batár Attila:A sokrétű Víziváros, Gábor Eszter: Budapesti Villák, Budapest enciklopédia. Kiadói kötésben, jó állapotban
Az Osztrák - Magyar Monarchia írásban és képben. Rudolf trónörökös kezdeményezéséből és közreműködésével. I.-XXI. kötet. Teljes sorozat!
Bp. 1886-1901. M. Kir. Államnyomda. Teljes magyar nyelvű sorozat. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egy kötet kötése hátoldalt kissé sérült, másik köteten apró kosz egyébként kívülről nagyon szép állapotú, egységes sorozat. Egészvászon kötésben.